PRENUMERATA

Serwis Vademecum to nowoczesne źródło aktualnych doniesień medycznych

  biuletyn-naukowy-vademecum-wiedza-medyczna

 

Serwis Vademecum

  • To wydawnictwo z tradycją – istnieje od 2001 roku
  • Przegląd aktualnego światowego piśmiennictwa medycznego
  • Omówienia ważnych, międzynarodowych publikacji w języku polskim
  • Katalog czasopism źródłowych
  • Komentarze krajowych autorytetów medycznych
  • Ponad 7 tys. doniesień naukowych z takich dziedzin jak medycyna rodzinna, choroby wewnętrzne, kardiologia, diabetologia, hypertensjologia, psychiatria, choroby układy oddechowego, osteoporoza, farmacja
  • Ponad pół tysiąca podsumowań miesiąca autorstwa krajowych autorytetów naukowych

 

Serwis Vademecum wysyłany jest także w postaci BEZPŁATNEGO Newslettera co dwa tygodnie.

 

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji w formie Newslettera przez Servier Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 10, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych („RODO”).
(więcej)>>

Podanie danych jest niezbędne do świadczenia usługi. Dostęp do danych mogą posiadać podmioty działające na zlecenie i w imieniu Servier (podwykonawcy). Nie będziemy podejmować wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. Twoje dane będą przechowywane do momentu wypisania się.

Masz prawo wypisania się/rezygnacji z otrzymywanych Newsletterów w dowolnym momencie oraz do dostępu do treści swoich danych. W zakresie wynikającym z przepisów masz również prawo do sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.


REGULAMIN USŁUGI

Zaznacz poniżej pole I'm not a robot/ Nie jestem robotem: